chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز اخبار اجتماعی تاکنون پرونده اختلاسی از زنان ندیده‌ام / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز تلاش‌های زیادی وجود دارد تا زنان را در برابر جمهوری اسلامی قرار دهند، بر استفاده از ظرفیت زنان در عرصه‌های مت

تاکنون پرونده اختلاسی از زنان ندیده‌ام / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات: تاکنون پرونده اختلاسی از زنان ندیده ام

عبارات مهم : اقتصاد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز تلاش های زیادی وجود دارد تا زنان را در برابر جمهوری اسلامی قرار دهند، بر استفاده از ظرفیت زنان در عرصه های متفاوت تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی امروز در همایش نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان، با تاکید بر اینکه نقش زنان در عرصه های اقتصادی باید واقعی و اثرگذار باشد گفت: در طول مدت فعالیتم تاکنون پرونده ای از زنانی که اختلاس کرده و درگیر فساد و تبانی شده است باشند، مشاهده نکرده ام بنابراین باید به خاص در حوزه های اداری و مالی از ظرفیت زنان استفاده کرد.

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی به ایام تولد حضرت زهرا(س) اشاره کرد: درحال حاضر در عصر انقلاب صنعتی چهارم قرار داریم که ثمره آن اقتصاد دیجیتال هست. مهمترین اصل در حوزه اقتصاد دیجیتال به نوآوری و خلاقیت برمیگردد.

تاکنون پرونده اختلاسی از زنان ندیده‌ام / وزیر ارتباطات

آذری جهرمی بابیان اینکه اکوسیستم فعالیت کسب و کار نوپا بر این اساس است که نخستین گام باید بهتر کردن یک محصول باشد تصریح کرد: در عرصه خلاقیت و نوآوری با پدیده جنسیت مواجه نیستیم و تفاوتی بین زنان و مردان در این حوزه وجود ندارد، اگر به اقتضات توسعه دنیا نگاه کنیم، عنوان جنسیت در آنجا مطرح نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که نادیده گرفتن زنان در اقتصاد به این معناست که ظرفیت 50 درصد از توسعه اقتصادی کشور را غیرفعال می کنیم، بنابراین حضور زنان یک الزام است که باید آن را به کار ببندیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز تلاش‌های زیادی وجود دارد تا زنان را در برابر جمهوری اسلامی قرار دهند، بر استفاده از ظرفیت زنان در عرصه‌های مت

وی با اشاره به اینکه در جمهوری اسلامی و با نگاه امروزی زنان در موقعیتی قرار دارند که در گذشته وجود نداشت ادامه داد: در حوزه آی تی سی زنان بسیاری مدیران عامل شرکت های موفق هستند. این حضور در اثر زمینه سازی دولت و سیر حرکت جهانی ایجاد شده است است.

آذری جهرمی باتاکید بر اینکه موقعیت زنان فعالیت های اقتصادی اغلب در تضاد با نقش آنان در خانواده قرار می گیرد افزود: این در حالی است که فناوری اطلاعات می تواند شرایطی را فراهم کند تا زنان به توسعه اقتصادی بپردازند و در کنار آن وظایف مادرانه خود را نیز انجام دهند.

وی با تاکید بر اهمیت زیاد کردن اعتماد به نفس بانوان کشور گفت: تلاش می کنیم تا نگاه دین، مکتب و مذهبمان را وارد عرصه های اقتصادی کنیم و از ظرفیت زنان در این حوزه بهره بگیریم.

تاکنون پرونده اختلاسی از زنان ندیده‌ام / وزیر ارتباطات

واژه های کلیدی: اقتصاد | فناوری | اقتصادی | اطلاعات | وزیر ارتباطات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog