chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم ملی با عملکرد ضعیف در جام جهانی شد قهرمان! / قلعه‌نویی

سرمربی سپاهان با بیان اینکه تیمش به دو بازی‌ساز نیاز دارد، از عملکرد «ضعیف» تیم ملی در جام جهانی انتقاد کرد و گفت: مردها در رسانه ملی طوری از تیم ملی تعریف کردن

تیم ملی با عملکرد ضعیف در جام جهانی شد قهرمان! / قلعه‌نویی

قلعه نویی: تیم ملی با عملکرد ضعیف در جام جهانی شد قهرمان!

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی سپاهان با بیان اینکه تیمش به دو بازی ساز نیاز دارد، از عملکرد «ضعیف» تیم ملی در جام جهانی انتقاد کرد و گفت: مردها در رسانه ملی طوری از تیم ملی تعریف کردند که با فرانسه اشتباه گرفتیم!

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی راجع به شرایط تیم سپاهان و اردوی ترکیه این تیم گفت: از مجموعه فولاد مبارکه تقدیر می کنم. از روزی که تیم را تحویل گرفته ایم همه نوع همکاری را با ما داشته اند. به مسعود تابش مدیرعامل کلوب هم نامه زده ایم که این تیم دو بازیساز می خواهد.شما نمی توانید یک ماشین داشته باشید که لاستیک نداشته باشد. باید همه چیز تیم جور باشد. هم خوب یارگیری کردیم و هم خوب تمرینات را شروع کردیم.

بازیکنان قبل هم با انگیزه کار می کنند. هواداران بسیار خوبی هم داریم. حدود سه هفته است که از کلوب خواهش کرده ایم بازیساز بگیرد. حدود ۸۰ فیلم از بازیکنان متفاوت دیدیم که ۴ نفر را گزینش کردیم و در نهایت به دو نفر رسیدیم. نام این دو نفر را در اختیار کلوب قرار داده ایم که حتما اینها را بگیرند.

تیم ملی با عملکرد ضعیف در جام جهانی شد قهرمان! / قلعه‌نویی

سرمربی سپاهان با بیان اینکه یکی از این نفرات برزیلی هست، ادامه داد: شما بهتر از من می دانید تیمی که دو، سه سال گذشته شرایط خوبی نداشته است و ۱۴در رده جدول بوده است و احتمال سقوط هم داشته هست، جهت مدعی شدن باید تکمیل بشود. منِ قلعه نویی باید دو کار کنم. باید در نقل و انتقالات ۱۲ امتیاز بگیرم؛ یعنی یارگیری خوب داشته باشم و تمرین را خوب شروع کنم و انتهای لیگ را ببینیم.

قلعه نویی تاکید کرد: سپاهان شرایط بسیار خوبی دارد ولی جهت تکمیل شدن و بودن در کورس قهرمانی، نیاز به دو بازیساز دارم. قرار است این هفته جلسه ای بگذارند و بگویند علتش چیست که تا الان جذب این دو بازیکن فراهم نشده هست. متاسفانه حافظه ها ضعیف شده است هست. کاری به امسال و سال گذشته ندارم. از سالهای قبل مثال می زنم. مردها می آمدند حرف می زدند و بعد حرفشان را ۱۸۰ درجه عوض می کردند. دو سال است کارهایم را کتبی انجام می دهم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه تیمش به دو بازی‌ساز نیاز دارد، از عملکرد «ضعیف» تیم ملی در جام جهانی انتقاد کرد و گفت: مردها در رسانه ملی طوری از تیم ملی تعریف کردن

وی راجع به اینکه آیا محسن مسلمان به سپاهان نیامد و اینکه آیا این بازیکن در برنامه اش نبود؟ گفت: هر مربی و هر تیمی دوست دارد که محسن مسلمان را داشته باشد. از محسن تقدیر می کنم. آن موقع کشور عزیزمان ایران نبودم. جلسه ای که با مدیران ما داشت خوب صحبت کردم ولی قسمت نبود! حالا که ایشان نشده، حدود یک ماه است کتبی نامه زدیم دو بازیساز بگیریم. حداقل یکی را بگیریم و دیگری را در طول فصل جذب کنیم. بختیار رحمانی را گرفتیم که از نیم فصل اضافه می شود ولی جهت الان یک بازیکن می خواهیم و اسامی را هم داده ایم. بنده راجع به بازیکن و همکارانم مربی پکیجی نیستم و مربی ای نیستم که با بازیکن بنشینم. هنوز نمی دانم آقای قنبری یا ستار همدانی یا میگوئل چقدر گرفته اند. می گویند نظر آقای سبحانی مهم است و امیدوارم ایشان مدیریت کنند تا سپاهان به هارمونی برسد.

سرمربی سپاهان راجع به اوضاع رسول نویدکیا گفت: بنده ۱۲ عمل جهت استقلال انجام داده ام و جهت خودمان دکتر شده است ایم! الان اوضاع جراحی ها تفاوت دارد ولی رسول نویدکیا فکر می کنم از هفته ششم، هفتم و یا دهم بر گردد.

قلعه نویی در پاسخ به این سئوال که کاپیتان سپاهان در این فصل چه کسی است؟ تصریح کرد: این پرسشها در فوتبال حرفه ای بحث نمی شود. برزیل را دیدید که گزینش کاپیتانش با نظر سرمربی بود. اینجا و در کشور عزیزمان ایران جهت گزینش کاپیتان بحث سابقه هست. شما می دانید در سپاهان سابقه پاپی و جلال علیمحمدی زیاد بود ولی علیمحمدی یک کار پهلوانی کرد. در کردان کرج بازی تدارکاتی داشتیم که خود علیمحمدی بازوبند را به کیانی داد. این یک کار پهلوانی است که کمتر در فوتبال ما دیده می شود. در فوتبال مدرن دیگر این پرسشها نیست ولی چون یکسری سنت ها و اخلاق مداری ها را داریم، باید از علیمحمدی تقدیر کنم. همینطور باید از سرلک تقدیر کنم که پیراهن شماره ۶ را به کیانی داد.

تیم ملی با عملکرد ضعیف در جام جهانی شد قهرمان! / قلعه‌نویی

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اوضاع تیم ملی و تمدید قرارداد کارلوس کی روش تاکید کرد: اگر هر حرفی بزنیم مردها جبهه می گیرند و می گویند قلعه نویی منتقد هست. باتوجه به وقت کمی که داریم، بر اساس یک چارچوب کی روش بماند بهتر است ولی باید همه چیز ( این صحبتهایش نیمه تمام می ماند) ولی یکسری پرسشها تبلیغاتی هستند که آنها تصمیم گیرنده اند نه وزیر و نه مدیر فدراسیون. هرچیزی که آنها بخواهند می شود. تیم ملی در بسیاری از بخش های جام جهانی تیم پنجم آسیا بود ولی مردها در رسانه ملی کاری کردند که ما تیم ملی را با فرانسه اشتباه گرفتیم! همانطور که گفتم مدیر فدراسیون یا وزیر تاثیرگذار نیستند. تصمیم گیر مهم آقایانی هستند که نمی خواهم اسمشان را ببرم.

سرمربی سپاهان که با رادیو جوان صحبت می کرد، با اشاره به دوران حضورش در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه داد: مردها ما را محاکمه می کنند. ما یکسالی که فدراسیون مدیر نداشت، تعلیق بود و در رنکینگ اول آسیا بودیم محاکمه شدیم. در این مملکت خیلی ها کاره ای نیستند ولی همین عملکرد ضعیفتر (عملکرد تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه) شد قهرمان ملی. بعد این سئوالات را از من و یا مدیر فدراسیون و وزیر ورزش نپرسید، از مردها بپرسید!

سرمربی سپاهان با بیان اینکه تیمش به دو بازی‌ساز نیاز دارد، از عملکرد «ضعیف» تیم ملی در جام جهانی انتقاد کرد و گفت: مردها در رسانه ملی طوری از تیم ملی تعریف کردن

قلعه نویی در آخر با اشاره به لغو دیدار سوپرجام هم گفت: چه چیزی در این مملکت ما درست است؟ هنگامی که مملکت ما اینطوری است و دلار می شود ۸ هزار تومان و هر موقع بخواهیم سوپرجام را برگزار کنیم، همین می شود. خب این را قانون کنیم. در مملکت ما قانون قائم به شخص است و هرکاری دلشان بخواهد می کنند. باید از زحمات شرکت لیگ و آقای فتاحی تقدیر کرد ولی باید بگویند چه کسانی مقصر بوده اند.

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | تیم سپاهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog