chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز اردبیل سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی در حوزه ارتباطات و فن آوری استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت: کارها خوبی در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات در این استان صورت گرفته بطوریکه طی چهار سال 2 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در این حوزه

سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی در حوزه ارتباطات و فن آوری استان اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مجید خدابخش در جلسه شورای اداری استان اردبیل افزود: در دولت تدبیر و امید پهنای باند اینترنت در این استان 5 برابر زیاد کردن یافته و شهرستان های اردبیل، سرعین، خلخال، مشگین شهر و پارس آباد به سیستم فورجی ارتقا یافته اند.

وی بیان کرد: همچنین 950 روستای استان به سیستم فورجی ارتقا یافته و حدود 500 دِه هم در آینده نزدیک به این سیستم مجهز خواهند شد.

استاندار اردبیل از زیاد کردن کابل گذاری فیبر نوری در استان خبر داد و افزود: یک هزار و 500 کیلومتر فیبر نوری در استان اردبیل کابل گذاری شده است و تمام منزل ها مجهز به فیبر نوری خواهند شد.

سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی در حوزه ارتباطات و فن آوری استان اردبیل

خدابخش با بیان اینکه در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات یک شاهراه اطلاعاتی باز شده، گفت: به همان میزان که حوزه ارتباطات گسترش یافته به همان میزان هم آسیب پذیری امنیت زیاد کردن یافته و مورد نیاز است امنیت ارتباطات و اطلاعات هم به همان میزان تامین و برقرار شود.

وی تامین امنیت در حوزه فن آوری ارتباطات و اطلاعات را مهم دانست و افزود: اگر اتفاقی در این مورد در شرکت ها و بانک ها بیفتد آثار سوء خود را برجای خواهد گذاشت و نیاز است مدیران دستگاه های اجرایی تعامل بیشتری با اداره کل فن آوری ارتباطات و اطلاعات داشته باشند.

استاندار اردبیل ضریب امنیتی فن آوری ارتباطات و اطلاعات در استان اردبیل را 69 درصد اعلام کرد و گفت: شاخص استاندارد سازی فن آوری اطلاعات در استان از 54 درصد در سال 92 در حال حاضر به 69 درصد رسیده است.

خدابخش بیان کرد: اینترنت فضایی است که قوانین خاص خود را دارد و امروزه تهدیدها در قالب شبکه های رایانه ای و مخابراتی رو به زیاد کردن است که باید جلوی این تهدیدها گرفته شود.

استاندار اردبیل گفت: کارها خوبی در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات در این استان صورت گرفته بطوریکه طی چهار سال 2 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در این حوزه

وی اضافه کرد: بخش های کلیدی اقتصاد از جمله امکانات دولتی و خصوصی، بانکداری و امور مالی، حمل و نقل، تولید، پزشکی، آموزش و پرورش و دولت همگی جهت انجام عملیات روزانه وابسته به رایانه هستند که باید ضریب امنیتی فن آوری،ارتباطات و اطلاعات در این شرکت ها زیاد کردن یابد .

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: امنیت | سیستم | اردبیل | اردبیل | اطلاعات | اطلاعات | استاندارد | اردبیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog