chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز بین‌الملل آغاز خروج نخستین گروه از افراد مسلح از شرق دمشق

برای نخستین بار از وقت شروع جنگ در سوریه، خروج افراد مسلح از شرق دمشق شروع شد.

آغاز خروج نخستین گروه از افراد مسلح از شرق دمشق

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از العالم، نخستین عملیات تخلیه افراد مسلح از شرق دمشق از وقت شروع جنگ در این کشور شروع شد. اعضای گروه تروریستی جبهه النصره در محله برزه در شرق دمشق سلاح های سنگین خود را به ارتش سوریه تحویل دادند و اجازه یافتند با استفاده از 60 دستگاه اتوبوس به همراه خانواده هایشان به شمال سوریه انتقال یافته شوند.

شماری از بیماران نیز در مناطق الفوعه و کفریا که در شمال ادلب در محاصره قرار دارند و همچنین از اردوگاه یرموک در جنوب دمشق خارج شدند.

براساس گزارش خبرنگار العالم، چرخ آشتی در دمشق نیز به گردش در آمده هست. این افراد ابتدا جهت خروج عضویت کردند و خروج آنها از این منطقه طی هشت مرحله صورت می گیرد. قرار است مابقی افراد مسلح طی پنج روز آینده از شرق دمشق خارج شوند. کسانی که به باقی ماندن در محله برزه میل به داشته باشند نیز می توانند بعد از پیگیری به پرونده هایشان به حضور در این منطقه ادامه دهند.

آغاز خروج نخستین گروه از افراد مسلح از شرق دمشق

قرار است حدود 1400 تا 1500 نفر طی نخستین مرحله از این منطقه خارج شوند. اکثر کسانی که از منطقه خارج می شوند از افراد مسلح هستند.

خبرنگار العالم افزود: تعدادی خودروی آمبولانس نیز وارد اردوگاه یرموک در جنوب دمشق شده است اند تا 15 فرد بیمار و همراهانشان را خارج کنند. چندین آمبولانس نیز وارد الفوعه و کفریا در نزدیکی شهر شمالی ادلب شدند تا پنج بیمار را به همراه 14 تن از اعضای خانواده هایشان خارج کنند.

اردوگاه یرموک در چارچوب توافق الفوعه و کفریا و زبدانی و مضایا قرار دارد. منابع مطلع می گویند مجموع تعداد افراد مسلح وابسته به جبهه النصره که قرار است طی سه مرحله تخلیه شوند به دو هزار نفر می رسد. در ازای آن نیز حدود هشت هزار نفر از اهالی الفوعه و کفریا خارج خواهند شد. منابع فلسطینی در اردوگاه یرموک می گویند گروه های مقاومت فلسطینی در مناطقی که جبهه النصره در این اردوگاه تخلیه می کند، استقرار خواهند یافت. این مناطق 40 درصد از مساحت اردوگاه یرموک را مشمول بر می شود و آخر تحت کنترل دولت سوریه قرار خواهد گرفت.

برای نخستین بار از وقت شروع جنگ در سوریه، خروج افراد مسلح از شرق دمشق شروع شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سوریه | اردوگاه | جبهه النصره | بین الملل | آغاز خروج | نخستین گروه | افراد مسلح | شرق دمشق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog