chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز بین‌الملل مردم یمن خواستار برطرف محاصره فرودگاه بین المللی صنعا شدند

مردم یمن با برپایی راهپیمایی گسترده ای، خواستار بازگشایی فرودگاه بین المللی صنعا شدند.

مردم یمن خواستار برطرف محاصره فرودگاه بین المللی صنعا شدند

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل ازپایگاه خبری المسیره یمن، مردم صنعا در راهپیمایی که به دعوت گروه ها و نهادهای مدنی یمن برگزار شد، همچنین خواستار برطرف محاصره همه جانبه از مردم یمن شدند.
مردم صنعا در این راهپیمایی سکوت شرم آور شرکت ملل متحد در قبال پرسشها و زحمت های مردم یمن و عدم اتخاذ تدابیر عملی در این خصوص را محکوم کردند.

عبارات مهم : بیماری
شرکت کنندگان دراین راهپیمایی که تافرودگاه بین المللی صنعا ادامه داشت، در بیانیه نهایی خود با اشاره به محاصره هوایی فرودگاه بین المللی صنعا از سوی ائتلاف آمریکایی سعودی، اعلام کردندکه این اقدام سعودی باعث ایجاد شرایط بحرانی وناگوار جهت مردم یمن و بیمارانی شده است که به علت ممانعت از خروج آنها جهت درمان جان باختند.

در بیانیه نهایی همچنین آمده است که تعطیلی فرودگاه صنعا باعث توقف صادرات و واردات یمن از جمله ورود دارو به این کشور شده است است.
این در حالی است که شرکت بهداشت جهانی امروز اعلام کرد که شمار فوت و میر ناشی از مبتلا شدن به بیماری وبا در یمن به 242 تن در 18 استان رسیده است و این شرکت آینده نگری کرده هست، شمار مبتلایان به این بیماری به 200 هزار تن در 6 ماه آینده خواهد رسید.
عربستان همراه با چندینه کشور دیگر از ششم فروردین سال 94 اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی ،دریایی و هوایی این کشور با نشانه بازگرداندن عبدربه منصور هادی مدیر جمهوری مستعفی و فراری یمن به قدرت کرد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بیماری | فرودگاه | راهپیمایی | فرودگاه بین المللی | بین الملل | یمن | مردم یمن | برگزاری راهپیمایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog