chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز وب‌گردی پرونده قتل «دختر 5 ساله» روی میز بازپرس

با تایید «ایست قلبی» دختر ۵ ساله ای که بر اثر کودک آزاری دچار فوت مغزی شده است بود، پرونده جنایی دیگری روی میز بازپرس خاص قتل عمد قرار گرفت.

پرونده قتل «دختر 5 ساله» روی میز بازپرس

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در پی اعلام فوت مغزی دختربچه ای که به وسیله ناپدری اش مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود، گروهی از اعضای کادر پیوند عضو دانشگاه علوم پزشکی مشهد وارد عمل شدند تا با کسب رضایت پدر این دختر، اعضای او به بیماران نیازمند اهدا شود ولی قبل از آن که پدر این دختر که در شرایط بد معنوی قرار داشت تصمیمی بگیرد، پزشکان بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد، فوت دختر را بر اثر ایست قلبی تایید کردند و بدهید ترتیب پرونده جنایی دیگری روی میز بازپرس خاص قتل عمد قرار گرفت.

عبارات مهم : پرونده
شایان ذکر است : پنجشنبه گذشته، پیکر دختر ۵ ساله ای به نام «رقیه» به وسیله اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی شهید هاشمی نژاد انتقال یافت.

معاینات اولیه پزشکان نشان می داد که کودک مذکور در پی وارد آمدن صدمات و ضرب و جرح شدید دچار فوت مغزی شده است هست.

دقایقی بعد مادر کودک پرده از راز فوت دخترش برداشت و گفت: حدود ۲ سال قبل از همسرم طلاق گرفتم و سال گذشته به عقد موقت مرد دیگری درآمدم ولی اختلافات خانوادگی بین ما به وجود آمد تا این که صبح روز اتفاق به خاطر همین اختلافات با همسرم به مشاجره پرداختم. او که به شدت عصبانی بود «رقیه» را در حالی که خواب بود بلند کرد و چند بار به زمین کوبید!!

در پی بیانات این زن و به دستور قاضی کاظم میرزایی (قاضی خاص قتل عمد) گروهی از کارآگاهان اداره جنایی به سرپرستی سرگرد حمیدفر به تحقیق در این باره پرداختند.

در همین حال ناپدری کودک به دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و به اتهام قتل عمد بازداشت شد تا بررسی های بیشتری در این باره صورت گیرد.
منبع: روزنامه خراسان
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پرونده | پزشکان | اختلافات | اختلافات خانوادگی | قتل دختر 5 ساله | کودک آزاری | مرگ مغزی | ایست قلبی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog