chafewax دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی

chafewax: دانلود مشاهده دانلود فیلم تریبون آزاد مردمی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 بامردم

گت بلاگز ورزشی زیدان می‌تواند جهت هر لحظه در رئال بماند / پرز

رئیس کلوب رئال مادرید بعد از پیروزی 4-1 این تیم برابر یوونتوس و کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا گفت زیدان می تواند جهت هر لحظه در رئال بماند.

زیدان می‌تواند جهت هر لحظه در رئال بماند / پرز

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،پس از این که زین الدین زیدان شب گذشته موفق شد به عنوان نخستین مربی در تاریخ لیگ قهرمانان از عنوان قهرمانی خود دفاع کند، فلورنیتنو پرز مدیر کلوب رئال مادرید، در گفت وگو با شبکه رادیویی کادنا سر گفت: “زیدان می تواند بقیه عمرش را هم در رئال بماند.”
“همه هواداران رئال مادرید از سپاسگزار هستند، او از هنگامی که که او در سال 2001 وارد رئال شد سطح استعداد های ما را اوج برد و عالی ترین بازیکن دنیا بود.”

عبارات مهم : قهرمانان

پرز افزود: “در حال حاضر هم او عالی ترین مربی دنیا هست. او فقط 17 ماه مربی ما بوده است ولی هر چیزی که ممکن بوده انجام داده است.”
زیدان در کنفرانس خبری در تصویر العمل به سخنان پرز گفت: “من نمی توانم بگویم که آیا بقیه عمرم اینجا خواهم ماند یا نه ولی بابت تمام چیزهایی که این کلوب به من داده است سپاسگزار هستم.”
زیزو افزود:”من جهت مدت وقت طولانی در اینجا بازی کرده ام. خوشبختم که بخشی از این کلوب و این تیم هستم. همه بازیکنان تیم نقش خود را ایفا کردند و این عامل کلیدی موفقیت در این فصل بوده است . “
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قهرمانان | رئال مادرید | زین الدین زیدان | فلورنتینو پرز | رئیس رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog